Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Pojechali pomagać...

Kolejna zmiana łomżyńskich strażaków nocą wyjechała pomagać powodzianom. Tym razem trzy zastępy z KM PSP w Łomży, w sumie 12 strażaków, skierowano w okolice Włocławka. Wcześniej łomżyńscy strażacy walczyli ze skutkami powodzi m.in. pod Krakowem, Sandomierzem i Bydgoszczą.

Strażacy z Łomży, ale także z Kolna i Zambrowa biorą udział w akcji ratunkowej w związku z powodzią niemal non stop od połowy maja. Umacniają wały, ewakuują ludzi i pomagają tym, którzy pilnują swoich domostw na zalanych terenach. Co kilka dni następuje zmiana, by ci „walczący na pierwszej linii” mogli odpocząć. Wówczas samochody wracają do bazy, gdzie następuje zmiana załogi.

Jak informuje dyżurny PSP w Łomży trzy jednostki które wyjechały nocą z Łomży mają dotrzeć do Włocławka. Od kilku dni jeden zastęp, czterech innych strażaków, z miasta pomaga powodzianom w okolicach Sandomierza. W oba te miejsca, łącznie z całego województwa podlaskiego, skierowano 140 strażaków.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę