wtorek, 17 października 2017 napisz DONOS@

Zaginęli w maju... do tej pory ich nie znaleziono

Policja poszukuje dwóch mężczyzn, mieszkańców Łomży, którzy zaginęli w maju i od tamtej pory nie dali znaku życia. Pierwszy z nich to 87-letni Jan Arasimowicz, drugi 40-letni Tadeusz Brzeziak. Ktokolwiek ma informacje o zaginionych proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży.

Zaginiony Jan Arasimowicz
Zaginiony Jan Arasimowicz
Zaginiony Tadeusz Brzeziak
Zaginiony Tadeusz Brzeziak

Jan Arasimowicz zaginął 10 maja. Mężczyzna około godziny 12:00-13:00 przebywał w budynku ZGM przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży. Policja podaje, że lubił spacery i często można było go spotkać na Grobli Jednaczewskej. Rysopis zaginionego: 170 cm wzrostu, szczupły, włosy siwe, oczy niebieskie.  W dniu zaginięcia 87-latek ubrany był w oliwkowy płaszcz „prochowiec”, zielona koszula, krawat, filcowy kapelusz koloru brązowego.

Tadeusz Brzeziak lat 40, 17 maja bieżącego roku rano widziany był w okolicach ulicy Łukasińskiego. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi. Rysopis: 170 cm wzrostu, szczupły, włosy ciemne, krótkie, oczy niebieskie
Ubrany był w: w dżinsową bluzę i spodnie, koszulkę polo, ciemne sportowe obuwie.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionych lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca ich pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 9 bądź telefonicznie pod numerem telefonu 86 474 12 38 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0