Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Przez „Hubala” kilkanaście minut dłużej

Rozpoczął się remont nawierzchni mostu majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w ciągu ul. Sikorskiego w Łomży. Drogowcy od rana zrywają starą, zniszczoną nawierzchnię mostu. W związku z pracami występują utrudnienia. Prędkość na moście ograniczono do 30km/h, ruch odbywa się wahadło, a po obu stronach przeprawy tworzą się korki. Tymczasem dziś drogowcy robią też kawałek jezdni przy starym moście od strony Piątnicy. Także tu ruch odbywa się wahadłowo i tworzą się korki. W tym wypadku jednak prace mają zakończyć się do wieczora.

Remont obejmie m.in. frezowanie istniejącej warstwy ścieralnej na moście i na dojazdach na głębokość do 4 cm i wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej. Na zlecenie MPGKiM wykonuje go  łomżyńska firma PBK. Była to jedyna firma która wystartowała w przetargu, a swoje prace wyceniła na 164 tys zł.
Zgodnie z planem remont ma zakończyć się do 30 czerwca, o ile pogoda nie pokrzyżuje planów drogowców...

 

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę