Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Doradzą w szpitalu...

Trzynaście osób, które zasiądzie w nowej Radzie Społecznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży wybrał Sejmik Województwa Podlaskiego. Wśród nich są m.in. obaj zastępcy prezydenta Łomży, starostwa łomżyński, szefowie miejskich struktur PO i powiatowych PiS. Rada Społeczna jest organem wnioskującym i opiniodawczym w kluczowych sprawach dotyczących funkcjonowania szpitala. Jej kadencja trwa cztery lata.

Do13 osób wskazanych przez Sejmik dołączyć może jeszcze dwóch jej członków - Marszałek Województwa Podlaskiego lub jego przedstawiciel, jako przewodniczący oraz przedstawiciel Wojewody Podlaskiego.
Do zadań Rady Społecznej należy m.in. przedstawianie organom Województwa Podlaskiego wniosków i opinii w sprawach związanych z przekształceniem lub likwidacją szpitala, jego przebudową, rozszerzeniem lub ograniczeniem działalności, odwołania dyrektora, czy  przyznawania mu nagród. Rada także przedstawia dyrektorowi szpitala wnioski i opinie w sprawach planu finansowego i inwestycyjnego i sprawozdania z jego realizacji, czy podziału zysku.

Oto wskazani przez Sejmik członkowie Rady Społecznej szpitala w Łomży
Antoni Cichocki
Zdzisław Kalino
Jan Kowalski
Krzysztof Kozicki
Marcin Sroczyński
Krzysztof Choiński
Józef Mioduszewski
Marek Olbryś
Józef Maślak
Sławomir Zgrzywa
Józef Fiertek
Maciej Borysewicz
Marek Komorowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę