Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
tekst sponsorowany

„Zmień Swój Uśmiech”

Główne zdjęcie
Przestrzenie pomiędzy dolnymi zębami zamknięte materiałem kompozytowym podczas jednej wizyty.

Żyjemy w czasach, w których jesteśmy oceniani po wyglądzie zewnętrznym. To jak wyglądamy sprawia, że patrzący na nas przypisują nam, lub nie, sukces zawodowy i osobisty.

Złamany siekacz odbudowany materiałem kompozytowym z zachowaniem naturalnej kolorystyki i przezierności.
Złamany siekacz odbudowany materiałem kompozytowym z zachowaniem naturalnej kolorystyki i przezierności.
Zęby górne z ciemnymi przestrzeniami i próchnicą pokryte licówkami kompozytowymi, wykonanymi metodą bezpośrednią, w ustach pacjenta.
Zęby górne z ciemnymi przestrzeniami i próchnicą pokryte licówkami kompozytowymi, wykonanymi metodą bezpośrednią, w ustach pacjenta.

Nasza twarz jest każdego dnia niezliczoną ilość razy oceniana przez bliskich i nieznajomych . Przekazują nam oni sygnały uznania lub dezaprobaty dla naszej urody. Podlegamy jeszcze jednej bezlitosnej ocenie – przez nas samych. Jeżeli jesteśmy niezadowoleni z naszego uśmiechu, a przy tym uśmiechać się lubimy, to frustrację i niskie poczucie własnej wartości mamy zapewnione. Jakże często nie akceptujemy koloru, kształtu, ustawienia naszych zębów- ich proporcji w uśmiechu. Uśmiech odsłaniający zdrowe zęby może nas znacznie odmładzać. Zęby starte, przebarwione, wyszczerbione lub niekompletne sprawiają, że wyglądamy starzej.

W świecie coraz większe uznanie znajduje stomatologia minimalnie inwazyjna. Jej zadaniem jest leczenie i poprawa wyglądu naszych własnych zębów. Zabiegi takie jak korekta kosmetyczna, wybielanie, przebudowy materiałami kompozytowymi, które charakteryzują się właściwościami zbliżonymi do naturalnego szkliwa, mogą znacznie poprawić nasz uśmiech – nawet w czasie jednej wizyty!

W Łomży dentystami specjalizującymi się w minimalnie inwazyjnych technikach poprawy uśmiechu są Monika i Paweł Marciniak. Prezentowane zdjęcia to przykłady zmiany wyglądu zębów dokonane w ciągu jednej wizyty. Dalsze informacje możecie Państwo uzyskać odwiedzając stronę internetową: www.dentystamarciniak.pl lub umawiając się na wizytę konsultacyjną w gabinecie przy ulicy Staffa 20. Rejestracja telefoniczna odbywa się w godzinach 8-14 pod numerem (086) 219 81 56.

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę