Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Złodziej wpadł przez telefon

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który dwa lata temu włamał się do wypożyczalni sprzętu wodnego. Mężczyzna wpadł ponieważ znaleziono przy nim kradziony telefon. Teraz chce dobrowolnie poddać się karze.

Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży w niedzielę w nocy policjanci zatrzymali do kontroli nissana. U jednego z pasażerów znaleziono telefon, który został skradziony. Wczoraj policjanci wydziału do walki przeciwko mieniu ustalili, że to właśnie ten mężczyzna dwa lata temu włamał się do wypożyczalni sprzętu wodnego. Złodziej ukradł wówczas pieniądze, telefony komórkowe, obuwie, spodnie, klucze do samochodu i kajak. Właściciele oszacowali straty na ponad 2500 zł.
- 27-latek przyznał się do popełnionych czynów i chce dobrowolnie poddać się karze – podaje Białomyzy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę