Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Zbyt dużo chętnych do komisji

Jutro w łomżyńskim ratuszu odbędzie się losowanie składów osobowych 15 Obwodowych Komisji Wyborczych. W przypadku tych Komisji, z 33 jakie w związku z wyborami Prezydenta Polski musi w Łomży powołać prezydent Jerzy Brzeziński, zgłoszono więcej kandydatów niż jest miejsc.

Przypomnijmy w każdej OKW musi być od 5 do 9 osób. Jeden z członków komisji jest przedstawicielem prezydenta, a pozostałych zgłaszają pełnomocnicy komitetów wyborczych wystawiających kandydatów na Prezydenta Polski. Jeśli kandydatów do pracy w komisji jest  więcej niż w niej miejsc konieczne staje się losowanie. I właśnie taki przypadek mamy w Łomży. Zbyt dużo kandydatów jest w przypadku 15 komisji: Nr 1, 2, 3, 4, 5, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 31 i 33.
- W każdej z nich zgłoszono o jednego kandydata za dużo – mówi Łukasz Czech z biura prasowego ratusza.
Publiczne losowanie składów osobowych komisji odbędzie się jutro, 2 czerwca 2010 roku o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej (drugie piętro) Urzędu Miejskiego przy Starym Rynku 14.

Dodajmy, że za pracę w komisjach ich członkowie otrzymają wynagrodzenie. Przewodniczący komisji za dzień pracy dostanie 165 zł, jego zastępca 150 zł, a zwykły członek - 135 zł netto.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę