Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Gazeta Wyborcza: Wojna na Platformie

Koniec „polityki miłości” między starym a nowym przewodniczącym podlaskich struktur partii rządzącej. Gazeta Wyborcza opisuje rozwijający się konflikt jaki powstał w PO po wyborze na szefa wojewódzkich struktur partii Damiana Raczkowskiego, a nie jej dotychczasowego lidera Roberta Tyszkiewicza. Przejawem „wojny” są nie tylko słowa wypowiadane w mediach, ale i czyny... Pod koniec ubiegłego tygodnia do ministra spraw wewnętrznych i administracji wpłynęła skarga na wojewodę podlaskiego Macieja Żywno, blisko związanego z Tyszkiewiczem, czy odwołanie dotychczasowego szefa kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego w Podlaskiem.

Jak pisze na łamach Wyborczej jakub Medek nic nie wskazuje też na to, że obu panom – Raczkowskiemu i Tyszkiewiczowi -  uda się osiągnąć zapowiadane porozumienie co do kształtu regionalnych władz PO przed zaplanowaną na 12 czerwca kontynuacją zjazdu regionalnego.
Jak na razie Raczkowski dla 380 delegatów na partyjny zjazd organizuje dzisiaj bankiet.
- Nie zaproszę Tyszkiewicza czy Jarosława Dworzańskiego [marszałek województwa, również kojarzony z Tyszkiewiczem - red.]. Może jeszcze kilku osób. Chcemy się bawić i ucztować w gronie osób wzajemnie sobie życzliwych - mówi Gazecie nowy przewodniczący PO.

zobacz: Wojna na Platformie - Gazeta Wyborcza Białystok


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę