Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Strzelali w powietrze, przemytnicy uciekli

Dwa samochody volvo i 22 tysiące paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy wpadły w ręce łomżyńskich policjantów. Niestety kierujący samochodami uciekli mimo policyjnego pościgu i oddanych przez funkcjonariuszy strzałów ostrzegawczych.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, ale dopiero teraz policjanci ujawniają jego okoliczności. Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży w miejscowości Piątnica patrol zatrzymał do kontroli drogowej audi, którym poruszali się 29 i 31-letni mieszkańcy powiatu sejneńskiego. Jadące się za nimi dwa pojazdy volvo gwałtownie zmieniły kierunek jazdy i podjęły próbę ucieczki. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Kierowcy aut po przejechaniu kilku kilometrów porzucili pojazdy w miejscowości Górki Sypniewo i oddalali się w nieznanych kierunkach.
- Jeden z mężczyzn miał przy sobie przedmiot przypominający broń palną – podaje Białomyzy.
Ścigający  policjanci  oddali strzały ostrzegawcze, ale mężczyźni zdołali uciec. Policjanci prowadzą  intensywne czynności zmierzające do zatrzymania zbiegłych mężczyzn.
Białomyzy podaje w porzuconych samochodach mundurowi ujawnili około 22 tysiące paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę