Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

BMW leciało 10 metrów i spadło na dach

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj przed południem w Klukowie w powiecie wysokomazowieckim. Kierowca BMW stracił panowanie nad autem zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust. - Siła była tak duża, że auto wybiło się w górę i spadło na dach około10 metrów dalej – informuje sierż. Marek Skutnik z KWP w Białymstoku.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że BMW musiało jechać bardzo szybko. Gdy doszło do wypadku wyprzedzało dwa inne samochody. Kierowca BMW – 26-letni mężczyzna - z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie pobranej krwi wykaże czy w chwili wypadku był trzeźwy.

Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl
Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl
Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę