Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Zmiana strażaków walczących z powodzią

W niedzielę do Łomży powróciło 12 strażaków, którzy przez kilka ostatnich dni walczyli z powodzią na południu Polski. Nie oznacza to, że sytuacja powodziowa się stabilizuje. Miejsce powracających zajmą ich koledzy. Jeszcze wczoraj z łomżyńskiej jednostki wyjechało sześciu strażaków, dziś rano ma wyjechać kolejnych trzech, i prawdopodobnie nie będzie to też ostatni wyjazd.

Jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży strażacy, którzy powrócili walczyli z woda i skutkami powodzi  w okolicach Krakowa i Sandomierza. Wycofano ich „z pierwszej linii” aby mogli odpocząć. Ich koledzy, którzy już wyjechali z miasta lub wyjadą w najbliższym czasie tym razem mają udać się w okolice Bydgoszczy i Aleksandrowa Kujawskiego. To właśnie tam dochodzi teraz wielka woda.
W Bydgoszczy wieczorem stan Wisły wynosił 795 cm, co oznacza przekroczenie stanu alarmowego o 145 cm. W ciągu nocy spodziewany był przyrost o dalsze 20 cm. Miastu zagraża także rzeczka Brda w której poziom wody wzrasta w wyniku tzw. cofki.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę