Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Nastoletni dilerzy... Grozi im wieloletnie więzienie

Główne zdjęcie
Narkotyki (fot. archiwum)

Dwóch 17-letnich chłopaków podejrzewanych o handel narkotykami zatrzymali wczoraj policjanci z Łomży. Obaj są uczniami jednej z miejskich szkół średnich i pochodzą z okolic miasta. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że obaj handlowali przede wszystkim marihuaną, którą sprzedawali także nieletnim. Jeszcze wczoraj nastoletni dilerzy zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie postawiono im zarzuty. - Czyn którego się dopuścili, czyli udostępnianie narkotyków nieletnim jest zbrodnią i przewidziana przez Kodeks Karny kara, to co najmniej 3 lata więzienia – mówi prokurator Małgorzata Kosiorek–Soboń z Prokuratury Rejonowej w Łomży.

Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży do zatrzymania dilerów doszło „w wyniku realizacji informacji operacyjnej”. Jeden z 17-latków w okresie od listopada ubiegłego roku do 18 maja tego roku ą miał rozprowadzić co najmniej 81 gram marihuany, drugi w okresie od października 2009 do kwietnia 2010 przynajmniej 36 gram marihuany i co najmniej dwa gramy amfetaminy. Wśród „klientów”nastoletnich dilerów były również osoby małoletnie w tym także koledzy z klasy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę