Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kajakarz w Narwi...

O wielkim szczęściu może mówić kajakarz, który wczoraj po południu wpadł do Narwi. Jego wypadek widział wędkarz łowiący w okolicy i rzucił mu się na pomoc. To on wyciągnął kajakarza z wody, a następnie wezwał ratowników. Mężczyzna przeżył. Dyżurny straży pożarnej relacjonuje, że mówił ratownikom iż kajakiem płynął z Włocławka.

Do wypadku doszło wczoraj ok 16.45. na Narwi w pobliżu mostu w ciągu ulic Zjazd w Łomży. Mężczyzna w wieku ok. 45-50 lat płynąc kajakiem wywrócił się i wpadł do wody.
- Jego szczęście, że w pobliżu łowił ryby inny mężczyzna, który widział zdarzenie. To on uratował życie pechowego kajakarza – mówi dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży. - Wędkarz ten wezwał pomoc i na miejscu zjawili się strażacy, karetka pogotowia i policja.

Strażacy później szukali jeszcze kajaka z którego wypadł mężczyzna. Znaleziono go dopiero w okolicach Czarnocina.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę