Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ukradł kluczyki, a później odjechał skodą...

Zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu został przedstawiony 25. letniemu mieszkańcowi Łomży. Mężczyzna najpierw z jednego z mieszkań zabrał klucze do samochodu, a potem przy ich użyciu odjechał skradzionym pojazdem. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje Izabela Białomyzy z zespołu prasowego KMP w Łomży do zdarzenia doszło w niedzielę rano na ul. Spółdzielczej. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o kradzieży kluczyków do samochodu. Następnie sprawca przy ich użyciu odjechał skodą sprzed bloku. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania pojazdu, które już po kilku godzinach zakończyły się sukcesem. Policjanci zatrzymali także 25-letni mieszkaniec Łomży, który dokonał kradzieży.
- Samochód wrócił do właściciela, a mężczyźnie przedstawiony został zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – podaje Białomyzy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę