Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Jakubowska we władzach centralnych UP

Główne zdjęcie
Anna Jakubowska (fot. archiwum)

Anna Jakubowska z Łomży weszła w skład Rady Krajowej Unii Pracy. Wyboru 37 członków kolegium, które decyduje o kierunku rozwoju partii, jej celach i sposobach ich realizacji, dokonano podczas sobotniego XIV Kongresu Unii Pracy.

- Chciałabym, żeby Unia Pracy jako najstarsza partia, nie zmieniająca koniunkturalnie swoich poglądów, lecz stale i konsekwentnie reprezentująca humanistyczne, lewicowe wartości, miała coraz większą siłę pozwalającą realizować w pełni jej program – napisała Anna Jakubowska informując o wyborze już w pierwszej turze, na członka Rady Krajowej Unii Pracy. - Będę, tak jak do tej pory, reprezentować w politycznym działaniu ludzi ziemi łomżyńskiej - zwłaszcza pokrzywdzonych oraz wykluczonych i zapraszam do współpracy wszystkich wrażliwych na ludzką krzywdę.

Unia Pracy funkcjonuje na polskiej scenie politycznej od 1992 roku. W latach 2001-2005 wraz z SLD tworzyła koalicyjny rząd, na którego czele stał Leszek Miller. UP przewodniczył wówczas Marek Pol.
Podczas sobotniego Kongresu działacze partii w wyborach na Prezydenta RP poprali kandydata SLD Grzegorza Napieralskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę