Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na 677

Do końca września potrwają utrudnienia w ruchu w związku z remontem kawałka drogi nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Drogowcy remontują 3,5 kilometra mazowieckiego odcinaka drogi od mostu nad rzeczką Ruź w kierunku wsi Gniazdowo. W związku z tymi pracami wprowadzono tam ograniczenie prędkości i ruch wahadłowy.

Droga 677 łącząca Łomżę z Ostrowią Mazowiecką, ma ok. 45 km długości, i mniej więcej połową zarządza województwo podlaskie, a drugą mazowieckie. Dotychczas stan nawierzchni drogi lepszy był w podlaskim, ale powoli to się zmienia. Mazowsze ostatnio wyremontowało kilka kilometrów 677 od strony Ostrowi Mazowieckiej, a teraz remontuje kawałek drogi od granicy z województwem podlaskim. Inwestycję wartości 6 mln 143 tys zł realizuje Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” z Zambrowa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę