Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Zatrzymany z narkotykami

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 20-latka, który miał przy sobie ponad 7 gram marihuany. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za swój czyn ma odpowiedzieć przed sądem.

Jak relacjonuje policja wczoraj wieczorem funkcjonariusze patrolując ulicę Przykoszarową zatrzymali do kontroli przejeżdżający tamtędy samochód. W czasie sprawdzania siedzącego za kierownicą młodego mężczyzny okazało się, że ma on przy sobie foliową torebkę z zielonym suszem. Po szczegółowym zbadaniu okazało się, że była to marihuana. Okazało się, że 20-latek miał ponad 7 gram tego narkotyku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę