Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: podlaska.policja.gov.pl

Niewybuch w lesie

Niewybuch z czasów II wojny światowej odnaleziono w lesie w gminie Kolno. Groźne miejsce do czasu przyjazdu saperów zabezpieczyli policjanci.

Niewybuch w lesie

Niewybuch znaleziony w lesie pod Kolnem

Dzisiaj rano dyżurny Policji w Kolnie został zaalarmowany, że w lesie niedaleko jednej z miejscowości pod Kolnem leży niewybuch. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Okazało się, że był to pocisk artyleryjski pochodzący najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Mundurowi zabezpieczyli groźne znalezisko do czasu przyjazdu saperów, którzy w bezpieczny sposób zneutralizowali odnaleziony niewybuch.

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę