Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Nasze Łowiska i LOTZŁ posprzątają Narew – tydzień później

Deszczowa pogoda w maju krzyżuje plany nie tylko spragnionym grillowania majówkowiczom. W sobotę wędkarze skupieni wokół portalu www.naszelowiska.pl przy współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną Ziemia Łomżyńska mieli posprzątać Narew w Łomży. Niestety w związku ze złymi warunkami atmosferycznymi, które maja panować w sobotę (8 mają) oraz z nadal podniesionym poziomem wody akcję przesunięto na przyszły tydzień.

Będzie to druga edycja Sprzątania Narwi. Tak jak w zeszłym roku ma ono odbyć się pod hasłem - I LOVE NAREW i organizatorzy akcji zapraszają do udziału wszystkich chętnych do pomocy w sprzątaniu.
- Te działanie w swoim założeniu ma nie tylko doprowadzić do tego, że brzegi rzeki będą czyste, ale co najważniejsze ma zwrócić uwagę na ogromny problem, jakim są śmieci pozostawiane przez nas samych – podają organizatorzy Sprzątania Narwi. - Wędkarze z Łomży i okolic są świadkami degradacji środowiska w sposób bezmyślny i ciągły, więc mamy nadzieję, że nasz apel i zaproszenie do wzięcia udziału w akcji sprzątania brzegów Narwi znajdzie jeszcze większy oddźwięk niż w zeszłym roku.
A w zeszłym roku około 30 wędkarzy z Łomży i Ostrołęki, jak również zwykli mieszkańcy Łomży, posprzątało dwa brzegi Narwi położone przy Plaży Miejskiej. W tym roku być może uda się posprzątać jeszcze więcej. Organizatorzy zapewniają rękawiczki oraz worki foliowe na śmieci. Każda osoba otrzymać ma też pamiątkowy upominek potwierdzający uczestnictwo w akcji.
Więcej informacji o akcji można uzyskać na stronie internetowej naszelowiska.pl lub pod numerem 664 389 617.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę