Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Nowy poseł z podlaskiego

Krzysztof Tołwiński działacz partii PSL Piast zasiadł w ławach sejmowych. Wczoraj złożył ślubowanie i formalnie został posłem. Tołwiński zajął w Sejmie miejsce Krzysztofa Putry z PiS tragicznie zmarłego w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem wicemarszałka Sejmu.

Tołwiński w przeszłości był m.in. wicemarszałek sejmiku województwa z ramienia PSL w koalicji z Samoobroną i SLD, później przez kilka miesięcy wiceministrem skarbu w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
Dodajmy, że Putrę podczas wyborów w 2007 roku poparło 53651 osób – to najlepszy wynik uzyskany w tamtych wyborach (drugi, Robert Tyszkiewicz z PO, miał nieco ponad 30 tys), a Tołwińki zebrał raptem 5854 głosów poparcia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę