Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Uwaga kierowcy - zamknięta ulica Poznańska

Kilkanaście minut przed godziną 9. na wysokości bramy wjazdowej do Browaru wydarzył się wypadek. Ciężarówka przewożąca zwierzęta, prawdopodobnie usiłowała wyprzedzić samochód osobowy skręcający do zakładu. Manewr się nie powiódł. Oba samochody uderzyły się bokami, po czym ciężarówka ścięła słup oświetleniowy, który teraz zwisa nad drogą. Policjanci zamknęli ulicę i kierują ruchem.

Na miejscu są także strażacy i pogotowie energetyczne. Ruch zostanie przywrócony dopiero po wymianie zniszconego słupa.    

Ulica Poznańska stanowi swoistą obwodnicę miasta wykorzystywaną przez kierowców samochodów ciężarowych. Łączy ul. Wojska Polskiego w ciągu drogi krajowej nr 61 z Aleją Legionów (wylot w kierunku Ostrowi Mazowieckiej), oraz (Szosą do Mężenina) z drogą krajową nr 63 Łomża – Zambrów.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę