Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Rozbił „malucha”

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj rano w miejscowości Wola Zambrzycka. 20-letni kierowca fiata 126 p jadąc w kierunku Zambrowa stracił panowanie nad pojazdem uderzył w płot, a następnie dachował.

„Maluch” został rozbity, na szczęście kierowca w całego zderzenia wyszedł jedynie z ogólnymi potłuczeniami ciała. Niemniej ekipa karetki pogotowia, która przyjechała na miejsce zdecydowała się przewieźć go do szpitala na dokładniejsze badania.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę