Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Zginęli w pożarze?

Dwa ciała odnaleźli strażacy, którzy nad ranem gasili pożar domu mieszkalnego w Śniadowie. To najprawdopodobniej dwaj starsi mężczyźni. Jeden z nich to najprawdopodobniej ponad 70-letni właściciel domu. Starszy brygadier Jan Chludziński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży podaje, że ciała były zwęglone i częściowo nadpalone tak, że strażacy mieli problem z rozpoznaniem nawet płci ofiar.

Pożar w domu przy ul Cmentarnej w Śniadowie wybuchł nad ranem. Strażacy informują, że zgłoszenia odebrali o godzinie 5.15. Natychmiast wysłano trzy jednostki ratownicze. Gdy pierwsze zespoły dojechały na miejsce strażacy stwierdzili, że pali się jedno z pomieszczeń w domu drewniano-murowanym.
- Strażacy rozpoczęli gaszenie i specjalnych aparatach oddechowych weszli do płonącego domu. Tam znaleźli dwa ciała – mówi Chludziński. - W naszej dokumentacji ofiary występują nako „N” „N”, czyli osoby o nieustalonej tożsamości, bo ciała były zwęglone  i częściowo nadpalone tak, że strażacy mieli problem z rozpoznaniem nawet płci ofiar.

Strażacy nie podają co mogło być przyczyną pożaru, i śmierci znalezionych w domu osób.
- Na miejscu pracuje policyjna ekipa dochodzeniowa i to oni mają to ustalić -  wyjaśnia Chludziński.
Strażak podaje jedynie, że najbardziej wypalone było miejsce gdzie stała wersalka, a na niej leżały ciała ofiar.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę