Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Lotnisko jest najważniejsze...?

Władze województwa podlaskiego stawiają na lotnisko... Właśnie ogłoszono, że zarząd województwa zwiększył o ponad 3,8 mln euro środki, które w przyszłości sfinansują budowę lotniska regionalnego. Pieniędzy na lotnisko będzie więcej, bo zabrano je z kolei... gdzie rzekomo zrobiono już wszystko co było do zrobienia.

Jak podaje Jan Kwasowski, rzecznik prasowy marszałka województwa, dodatkowe środki zostały przesunięte z działania 2.4. Rozwój transportu kolejowego - „podpisano już bowiem umowy na dofinansowanie wszystkich projektów z tego działania”.  Oznacza to, że dotacja ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego na planowane pod Tykocinem lotnisko może przekroczyć 70 mln euro, co sprawia, że bez wątpienia jest to jeden z najważniejszych projektów infrastrukturalnych w regionie.

Warto dodać, że niespełna pół roku temu zarząd województwa podjął decyzję o powiększeniu puli pieniędzy na budowę lotniska regionalnego z 48 milionów euro do 66 mln. Wówczas na lotnisko  przesunięto „niewykorzystane fundusze” z Działania 2.1 Rozwój transportu drogowego Regionalnego Programu Operacyjnego.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę