Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Na kolejnych ulicach za parkowanie trzeba będzie płacić...

Główne zdjęcie
Nowe ulice które prezydent chce włączyć do Strefy Ograniczonego Postoju w Łomży.

Prezydent Jerzy Brzeziński przesłał do Rady Miasta propozycję powiększenia strefy w której za parkowanie samochodów trzeba płacić. Do dzisiejsze Strefy Ograniczonego Postoju prezydent chce włączyć ulice: Senatorską na odcinku od Starego Rynku do Szkolnej, Szkolną od Senatorskiej do Dwornej, Dworną od Szkolnej do Giełczyńskiej.

W przesłanym radnym wniosku prezydneta czytamy, że obszar ten charakteryzuje się deficytem miejsc postojowych, a „objęcie tych ulic płatnym parkowaniem doprowadzi do zmniejszenia deficytu miejsc postojowych poprzez zwiększenie rotacji parkujących pojazdów oraz poprawę bezpieczeństwa i warunków ruchu drogowego”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę