Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

13-latek potrącił 17-latka

Do nietypowego wypadku doszło wieczorem w Ostróżnem w powiecie zambrowskim. Jadący motorowerem 13-letni chłopak potrącił idącego w przeciwnym kierunku 17-latka. Pieszy ze złamanym nosem i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Tam okazało się, że jest kompletnie pijany – miał ponad 2 promile alkoholu.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godz. 20.30. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Chcą ustalić jak to się stało, że motorowerzysta i pieszy znaleźli się na kolizyjnym kursie i który z nastolatków spowodował ten wypadek.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę