Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

W kolejce z PITami

Druga połowa kwietnia, to tradycyjny okres wytężonej pracy fiskusa. W związku z tym, że zostało już stosunkowo niedużo czasu na rozliczenie się z podatku dochodowego za 2009 rok, w urzędach skarbowych pojawia się coraz większa liczba podatników Do tej pory w województwie podlaskim z ubiegłorocznych dochodów rozliczyło się ponad 390 tys. podatników, którzy złożyli blisko 300 tys. zeznań podatkowych. To mniej więcej połowa PITów jakie powinny trafić do urzędów skarbowych. Brakuje jeszcze ok. 265 tys. zeznań i one mają trafić do urzędów w ciągu tych dwóch tygodni.

Fiskus zachęca do skorzystania z możliwość złożenia swojej deklaracji podatkowej drogą elektroniczną. Wystarczy wejść na specjalną stronę pod adresem www.e-deklaracje.gov.pl wypełnić taki sam formularz, jak ten, który tradycyjnie  wypełnialiśmy w formie papierowej, podpisać go podając swoje imię, nazwisko, datę urodzenia, NIP, PESEL oraz kwotę przychodu z poprzedniego zeznania i nie musimy już iść do urzędu. Co więcej, elektroniczny formularz sprawdzi za nas, czy w zeznaniu nie ma błędów rachunkowych.
Dla tych którzy wolą tradycyjną formę kontaktu z urzędem i nie straszne im kolejki fiskus też ma propozycję... W ostatnią sobotę kampanii podatkowej, 24 kwietnia br. urzędy skarbowe będą otwarte w godz. od 9.00 do 13.00, a w ostatnich dniach kampanii od 26 do 30 kwietnia, wydłużą godziny swojej pracy co najmniej do godz. 18.00.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę