Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Przez weekend zakaz jazdy ciężarówek

W piątek od godziny 18.00 do poniedziałku do godziny 6.00 w całym kraju obowiązuje zakaz ruchu pojazdów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Zakaz nie obejmuje autobusów, pojazdów biorących udział w akcjach ratowniczych, czy usuwaniu awarii, a także pojazdów używanych dla potrzeb skupu mleka, do przewozu artykułów szybko psujących się, oraz pojazdów wolnobieżnych używanych do prac rolnych i ciągników rolniczych.

Zakaz ten został wprowadzony w celu zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w związku z przewidywanym wzmożonym ruchem pojazdów związanym z uroczystościami żałobnymi dla uczczenia pamięci ofiar tragicznego wypadku pod Smoleńskiem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę