Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Część Łomży bez ciepła z MPEC

Do nocy z czwartku na piątek część Łomży pozbawiona będzie ciepła. Dotyczy to obiektów położonych od linii ul Sikorskiego w kierunku Centrum Łomży tj. między innymi położone przy ul. Al. Legionów (od skrzyżowania z ul. Sikorskiego), Dmowskiego, Kopernika, Wojska Polskiego, Polowa, Dworna, Stary Rynek, Giełczyńska, Rządowa, Piękna, Bernatowicza, Stacha Konwy i inne w tym obszarze miasta. Przyczyną przerwy jest awaria magistralnej sieci ciepłowniczej w rejonie Targowiska Miejskiego – poinformował Ryszard Fiedorowicz wiceprezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży.

Służby ciepłownicze zapewniają, że będą starały się zapewnić możliwe do osiągnięcia parametry ciepłej wody dla domów w tej części miasta. Usuniecie awarii związane jest ze zrzuceniem dużej ilości zładu, zabezpieczeniem sieci, a następnie jej napełnieniem co wymaga czasu. Dlatego według informacji wiceprezesa Fiedorowicza ciepło do tych mieszkań powinno popłynąć w czwartek (15 kwietnia 2010) do godz.22.
- Za utrudnienia w korzystaniu z ciepła sieciowego bardzo przepraszamy – mówi Ryszard Fiedorowicz


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę