Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Konstytucja stanowi

Po sobotniej katastrofie w Smoleńsku Polskę czekają wybory prezydenckie, trzy uzupełniające wybory do Senatu, wejście do Sejmu nowych 15 posłów, wybór przez Sejm prezesów NBP, IPN, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz powołanie dowódców armii.

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, zgodnie z Konstytucją wykonuje teraz obowiązki głowy państwa. W ciągu 14 dni musi ogłosić przedterminowe wybory prezydenckie, które maja się odbyć w ciągu 60 dni – czyli najpóźniej 20 czerwca..
Miejsce nieżyjących posłów zajmą kolejne osoby z list wyborczych. W województwie podlaskim miejsce po wicemarszałku Sejmu Krzysztofie Putrze (PiS) powinien zająć Krzysztof  Tołwiński. Dodajmy, że Putrę podczas wyborów w 2007 roku poparło 53651 osób – to najlepszy wynik uzyskany w tamtych wyborach (drugi, Robert Tyszkiewicz z PO, miał nieco ponad 30 tys), a Tołwińki zebrał 5854 głosów poparcia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę