Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wypadek na basenie

W piątek po południu doszło do wypadku na basenie przy ul. Niemcewicza w Łomży. 17-letnia dziewczyna, podczas pływania nagle zaczęła się topić. Świadkowie mówią, że dziewczyna leżała na dnie basenu gdy wyciągnęli ją ratownicy.

Zdarzenie potwierdzają także policjanci. Z pierwszych informacji jakie dotarły do zespołu prasowego KWP w Białymstoku wynika, że ratownicy, którzy ruszyli na ratunek tonącej dziewczynie wyciągnęli ją z wody i przystąpili do reanimacji. Podczas tej reanimacji dziewczyna miało powrócić akcja serca.  17-latka następnie została przekazana ekipie karetki pogotowia, którą wezwano na miejsce wypadku i przewieziona do szpitala. Na razie nie wiemy jaki jest jej stan zdrowia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę