Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Bezrobocie symbolicznie spadło

Marzec był pierwszym od dłuższego czasu miesiącem w którym bezrobocie w Łomży spadło. Niestety był to spadek raczej symboliczny. W stosunku do poprzedniego miesiąca bezrobocie zmniejszyło się nam o 0,7%. Gdy liczbę bezrobotnych porównamy z danymi z początku kwietnia 2009 roku okazuje się, że w ciągu roku bezrobocie wzrosło nam o ¼. Teraz jako bezrobotne w łomżyńskim PUP-ie zarejestrowane są 6164 osoby, przy czym niemal 4 tys z nich to mieszkańcy Łomży.

Przez cały marzec do łomżyńskiego PUP-u zgłosiło ponad 600 bezrobotnych. W tym samym czasie z list skreślono o 46 osób więcej. Jak podaje urząd najwięcej – 276 osób bo podjęły pracę (74 to stanowiska pracy subsydiowanej), a tylko 138 osób jako te które nie potwierdziły gotowości do podjęcia pracy.  
W tym samym czasie do urzędu pracodawcy zgłosili 118 ofert pracy.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę