Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Martwe nietoperze w studni

Cztery martwe nietoperze wyciągnęli strażacy z jednej ze studni we wsi Mocarze (gm. Jedwabne). Skrzydlate ssaki chowały się tu przed mrozami, ale najwyraźniej nie przeżyły srogiej i długiej zimy.

Choć dom przy którym znajduje się studnia zimą stał pusty, to teraz – wraz z nastaniem wiosny – ponownie ma zostać zasiedlony przez właścicieli, dlatego strażacy, którzy przyjechali wyłowić nietoperze musieli także wypompować całą „skażoną” wodę ze studni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę