Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Narkotyki z Holandii w Łomży

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który z Holandii do Polski przewoził narkotyki. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli  prawie 235 gramów marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 7 tys zł.

Według ustaleń policjantów, zatrzymany kupił narkotyki w Holandii. Stamtąd przewiózł je do Polski. Z tak dużej ilości mogłoby powstać około 1600 działek dilerskich narkotyku. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Policjanci z Łomży ustalają gdzie i do kogo docelowo miały trafić zabezpieczone narkotyki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę