Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Przerwana sesja

To miała być najdłuższa sesja Rady Miasta Łomża. W proponowanym porządku obrad znalazło się ponad 30 punktów..., a sama dyskusja nad tym porządkiem niemal godzinę. Wczoraj radni zdołali jednak przerobić tylko 10 punktów. Kolejny punkt dotyczył podjęcia uchwały w sprawie przystąpienia do scalenia i podziału nieruchomości położonych pomiędzy ulicami: Zawadzka, Sikorskiego, Szosa Zambrowska i Ks. Anny, ale pojawiły się wątpliwości, których nikt nie potrafił rozwiać... Około godz. 16. sesję przerwano do przyszłej środy i w tym czasie urzędnicy z ratusza mają przeanalizować sytuację... i zaproponować jakieś rozwiązanie.

Wątpliwości radnych co do zasadności podejmowania uchwały wzbudził jeden z właścicieli znajdujących się tu działek, który jest przeciwny proponowanym scaleniom. Zwracał uwagę, że scalenia ma wdrożyć uchwalony przed siedmioma laty plan zagospodarowania przestrzennego tej części miasta, plan który – jak podkreślał - jest zły. Na dowód pokazywał swoją działkę z której wykrojony ma być dziwny - i nie wiadomo po co - kawałek.
Wcześniej radni miejscy zdecydowaną większością głosów opowiedzieli się za przystąpienia do scalenia i podziału nieruchomości położonych w części terenów Osiedla „Wschód” w rejonie ulicy Wąskiej.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę