Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: najlepsze prace dyplomowe na temat ziemi łomżyńskiej nagrodzone

Absolwentki Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej zdobyły dwie pierwsze nagrody w VIII edycji konkursu "Najlepsza Praca Magisterska i Dyplomowa o Tematyce Łomżyńskiej".

Najwyżej ocenioną przez jury praca, której autorką jest Katarzyna Cieślik, dotyczy próby aktywizacji Łomży poprzez wybudowanie w centrum miasta Centrum Twórczości Kreatywnej, zaś drugą nagrodę zdobyła Anna Zajkowska za koncepcję utworzenia w mieście centrum kultury, które wytworzyłoby silniejsze związki Łomży z Narwią. Trzecią nagrodę przyznano Krzysztofowi Kowalikowi za nową "Koncepcję szlaków turystycznych w okolicach Łomży", a dwa wyróżnienia zdobyli Mariusz Białobrzeski i Jolanta Brzózka.

W tej edycji konkursu jury oceniało osiem prac z uczelni z Białegostoku, Olsztyna, Siedlec i Szczecina, jednak nie wpłynęła ani jedna propozycja z uczelni łomżyńskich. Organizatorem konkursu "Najlepsza Praca Magisterska i Dyplomowa o Tematyce Łomżyńskiej" jest Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę