Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Koreczki śledziowe z amfetaminą

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

W paczce żywnościowej, która miała trafić do jednego z więźniów Zakładu Karnego w Czerwonym Borze były miedzy innymi koreczki śledziowe. Te były jednak wyjątkowe, bo nadziewane najprawdopodobniej amfetaminą. Teraz sprawę koreczków szczegółowo wyjaśniają zambrowscy funkcjonariusze, którzy chcą ustalić również kto był nadawcą paczki.

Policjanci z Zambrowa sygnał o podejrzanej przesyłce otrzymali od strażników więziennych. Ciekawość tych wzbudziły koreczki śledziowe, które znajdowały się w przesyłce adresowanej do jednego z więźniów zakładu. W środku potrawy były niewielkie zawiniątka z podejrzaną substancją. Wstępne jej badania  wykazały, że jest to najprawdopodobniej amfetamina.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę