Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

„Ekspresowa” 61

W niespełna 10 minut samochodem z Łomży do Ostrołęki? Niestety okazuje się, że nawet tacy piraci potrafią jeździć po słynnej „61”. W sobotę łomżyńscy policjanci nagrali na videorejestratorze 38-latka z Ostrołęki, który z Łomży w kierunku Miastkowa jechał swoim passatem z prędkością dochodzącą do 230 km/h.

Ekspresowa 61

Film dzięki KMP w ŁomżyVolkswagen – jadący miejscami nawet 228,9 km/h nie zdołał jednak umknąć policyjnemu oplowi. Został dopędzony przez „tajny” policyjny patrol i zatrzymany. Za rekordowo szybką jazdę kierowca passata dostał 20 punktów karnych i tysiąc złotych mandatu.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę