Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Punto wjechało pod stara

Stłuczenie lewego łokcia, strach i zniszczony samochód to na szczęście jedyne straty do jakich doszło w wyniku wypadku jaki późnym wieczorem wydarzył się w Wiźnie. 19-letni kierowca fiata punto, wiozący dwóch pasażerów, wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżającego ciężarowego stara.

Do wypadku doszło około godziny 20.30. Jak relacjonują policjanci 19-latek – mieszkaniec gminy Jedwabne – wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na krajową 64 relacji Białystok – Łomża nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Białegostoku samochodowi ciężarowemu marki star (kierował nim 53-letni mieszkaniec Łomży). Doszło do zderzenia obu samochodów. Jak podkreślają policjanci jadący samochodem osobowym mogą mówić o wielkim szczęściu. W wyniku zderzenia ucierpiał jedynie 19-letni pasażer fiata. Został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala, ale po dokładnym badaniu został zwolniony do domu. Okazało się, że jedyny uraz jakiego doznał to stłuczenie lewego stawu łokciowego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę