Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Punto wjechało pod stara

Stłuczenie lewego łokcia, strach i zniszczony samochód to na szczęście jedyne straty do jakich doszło w wyniku wypadku jaki późnym wieczorem wydarzył się w Wiźnie. 19-letni kierowca fiata punto, wiozący dwóch pasażerów, wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżającego ciężarowego stara.

Do wypadku doszło około godziny 20.30. Jak relacjonują policjanci 19-latek – mieszkaniec gminy Jedwabne – wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na krajową 64 relacji Białystok – Łomża nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Białegostoku samochodowi ciężarowemu marki star (kierował nim 53-letni mieszkaniec Łomży). Doszło do zderzenia obu samochodów. Jak podkreślają policjanci jadący samochodem osobowym mogą mówić o wielkim szczęściu. W wyniku zderzenia ucierpiał jedynie 19-letni pasażer fiata. Został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala, ale po dokładnym badaniu został zwolniony do domu. Okazało się, że jedyny uraz jakiego doznał to stłuczenie lewego stawu łokciowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę