Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Castorama będzie w Łomży

Budujesz, remontujesz, urządzasz... No to pewnie na to czekałeś. W Łomży ma być hipermarket Castorama. Właśnie poinformowano o podpisaniu umowy na wynajęcie pomieszczeń w Galerii Łomżyńskiej. Castorama w galerii, która ma powstać na terenach dawnej Bawełny, zajmie powierzchnię niemal 10 tys. mkw.

Castorama to sieć sklepów zaopatrzona w materiały budowlane, dekoracyjne, narzędzia oraz katalog produktów do aranżacji i wyposażenia wnętrz, jak i wszystkiego co potrzebne jest na działce i w ogrodzie. Dotychczas najbliższy nam hipermarket tej sieci znajduje się w Warszawie.

Castorama to drugi duży najemca w Galerii Łomżyńskiej. Wcześniej informowano o podpisaniu umowy z H&M.

Zgodnie z planami Irlandzkiej Grupy Inwestycyjnej, która po odkupieniu od łomżyńskich biznesmenów udziałów w spółce Galeria Narew, ma wybudować centrum handlowe na Bawełnie, prace przy budowie powinny ruszyć już wiosną tego roku, a otwarcie galerii ma nastąpić przed Świętami Bożego Narodzenia 2011 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę