Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Policjanci nie biorą...

Długie lata w więzieniu grożą Litwinowi, który wkładając 200 zł do schowka w drzwiach policyjnego radiowozu, liczył na rezygnację policjantów z wypisywania mu mandatu. Srogo się jednak przeliczył... Został zatrzymany i usłyszał zarzut, wręczenie korzyści majątkowej policjantowi w celu skłonienia go do odstąpienia od czynności służbowej.

Sprawę opisuje oficer prasowy kolneńskiej policji, bo to właśnie policjanci z Ruchu Drogowego w Kolnie zatrzymali do kontroli mercedesa jadącego drogą nr 61. Jego kierowca 40-letni obywatel Litwy przekroczył dozwoloną prędkość. Funkcjonariusze nałożyli na niego mandat zgodnie z taryfikatorem za tego rodzaju wykroczenie. Wtedy mężczyzna włożył do schowka w drzwiach radiowozu 200 złotych w zamian za niewypisanie mandatu.
Jak informuje policja kierowca został zatrzymany i usłyszał zarzut, wręczenie korzyści majątkowej policjantowi w celu skłonienia go do odstąpienia od czynności służbowej. Za ten czyn grozi mu teraz do 10 lat pozbawiania wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę