Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Otwarcie Domu Polski Wschodniej w Brukseli

Główne zdjęcie
Dom Polski Wschodniej w Brukseli (fot. mrr.gov.pl)

W poniedziałek w Brukseli odbyło się uroczyste otwarcie wspólnego przedstawicielstwa pięciu województw Polski Wschodniej: podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko–mazurskiego. Mieści się ono w zabytkowej kamienicy przy jednej z najważniejszych ulic w stolicy Belgii - Avenue de Tervueren 48 - blisko siedziby Komisji Europejskiej.

Zlokalizowanie w jednym budynku przedstawicieli wszystkich pięciu województw ma ułatwić realizowanie wspólnych zadań związanych ze zdobywaniem i przekazywaniem informacji, zwłaszcza o możliwościach inwestowania w Polsce Wschodniej, a także zabieganie o interesy tych województw, działania promocyjne i przeciwdziałanie zagrożeniom.
Otwierając „Dom Polski Wschodniej”wicemarszałek województwa podlaskiego Ignacy Jasionowski, mówił, że to inwestycja długoterminowa, która przede wszystkim pozwoli lepiej wykorzystać możliwości, jakie stworzyło nasze członkostwo w UE.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę