Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Komputerowe gry mogą być niebezpieczne... i to dosłownie

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Dramatycznie zakończyła się sprzeczka dwóch braci podczas wspólnej zabawy przy komputerze. Po ostrej wymianie zdań 15-letni chłopiec wziął nóż i zadał nim cios o pięć lat młodszemu bratu.10-latek z raną kłutą nogi został przewieziony do szpitala w Łomży.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w jednym z mieszkań przy ulicy Poznańskiej w Łomży. Policjanci, do których dotarła informacja o nastolatku pchniętym nożem, szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku. 

Niestety okazuje się, że to nie pierwsze tego typu zdarzenie w regionie. Kilka dni temu policjanci informowali o 16-latku, który trafił do szpitala w Białymstoku z ranami kłutymi brzucha. W tym przypadku również okazało się że ich sprawcą był jego kolega. Jak ustalili policjanci szesnastolatkowie pokłócili się podczas wspólnej zabawy przy komputerze. Po ostrej wymianie zdań odwiedzający kolegę młodzieniec chwycił za metalowy pręt i zaczął uderzać nim gospodarza. Potem wziął nóż i zadał mu kilka ciosów. Zanim uciekł zdążył jeszcze zabrać z mieszkania 50 złotych. Zaatakowany chłopak z ranami kłutymi brzucha oraz urazem głowy został przewieziony do szpitala. Natomiast napastnik kilka godzin po zdarzeniu sam zgłosił się do mundurowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę