Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Kolejny wypadek przy odśnieżaniu. 23-latek spadł z dachu

Mężczyzna pracujący przy odśnieżaniu dachu hali magazynowej w Jedwabnem, spadł z wysokości ponad 5 metrów. 23-latek z urazem kręgosłupa karetką został przewieziony do szpitala w Łomży.

Do wypadku doszło wczoraj po południu. Policjanci wstępnie ustalili, że młody mężczyzna  odśnieżał dach hali magazynowej. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn załamał się pod nim element dachu wykonany z pleksy. Mężczyzna wpadł do wnętrza budynku z wysokości ponad 5 metrów.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę