Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zima w tym roku permanentnie zaskakuje...

Główne zdjęcie
Ul. Rządowa, po nocnych opadach śniegu mały traktor miał problemy z odgarnianiem chodnika

Po wczorajszych opadach śniegu ponownie ruch na drogach regionu jest jeśli nie sparaliżowany, to przynajmniej ograniczony. Niektórzy kierowcy nie zdołali się przystosować do zmieniających się pogody i dostosować prędkości swoich samochodów do warunków na drodze. I choć jak podkreślają policjanci w regionie od wczoraj nie było żadnego wypadku, to jednak w czwartek na drogach Łomży i powiatu łomżyńskiego zanotowano osiem kolizji i stłuczek. W jednym z nich uczestniczył także pieszy...

Do zdarzenia doszło ok. 15.30 przy skrzyżowaniu Zawadzkiej z Sikorskiego. 52-letni kierowca matiza nie udzielił pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście dla pieszych 68-letniemu mężczyźnie i zahaczył go lewym lusterkiem. Po tym zdarzeniu kierowca matiza natychmiast odbił w drugą stronę i uderzył w jadącego sąsiednim pasem ulicy Zawadzkiej renaulta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę