Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany gangster ze Stawisk

Główne zdjęcie
Poszukiwany przez policję Bernard Kazimierz Grądkowski (fot. www.podlaska.policja.gov.pl)

Policjanci poszukują Bernarda Kazimierza Grądkowskiego, członka zorganizowanej grupy przestępczej. Mężczyzna został skazany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, mającej na celu popełnianie przestępstw przeciwko mieniu. Dotychczasowe ustalenia policji wskazują, że poszukiwany najprawdopodobniej ukrywa się na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie nadal kontynuuje swą działalność przestępczą.

Jak podaje policja 38-letni Bernard Grądkowski, formalnie zamieszkały w Stawiskach ul. Smolniki 3/3 może posługiwać się nieprawdziwymi danymi osobowymi oraz fałszywymi dokumentami tożsamości, co pozwala mu na swobodne migrowanie.
Wszystkie osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu miejsca przebywania gangstera proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku pod numerem 085 670 23 05 lub najbliższą jednostką Policji telefon  997 bądź 112. W komunikacie o poszukiwanym policja podkreśla, że informatorom gwarantowana jest dyskrecja i anonimowość.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę