Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Znowu posypie śniegiem...

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega przed zawiejami i zamieciami śnieżnymi. Mają zacząć się dziś rano i towarzyszyć nam aż do jutrzejszego wieczora. Skutki to tworzenie się zasp i utrudnienia komunikacyjne.

Jak podaje w wydanym ostrzeżeniu meteorologicznym Tomasz Siemieniuk w województwie podlaskim prognozowane są (od godz. 08:00 dnia 11.02.2010 do godz. 18:00 dnia 12.02.2010) zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane wzrostem średniej prędkości wschodniego wiatru do 25-30 km/h i porywami do ok. 45-55 km/h. Przewiduje się opady śniegu, które po południu, w nocy i w ciągu jutrzejszego dnia tj. 12.02 będą intensywniejsze o natężeniu umiarkowanym, powodując przyrost pokrywy śnieżnej miejscami do 10 cm/dobę.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę