Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Stypendium od Jana Pawła II

Niemal równe 88 tysięcy złotych z ofiar złożonych do puszek w trakcie Dnia Papieskiego podzieliła specjalna Komisja Stypendialna Papieskiego Dzieła Nowego Tysiąclecia Diecezji Łomżyńskiej. Fundusz, wspierający zdolnych, a ubogich mieszkańców diecezji 10 lat temu powołał Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek. Dzięki niemu wsparcie uzyskało już ponad tysiąc gimnazjalistów, uczniów szkół średnich i studentów.

Jak poinformowała Kuria Biskupia w Łomży Komisja Stypendialna Papieskiego Dzieła Nowego Tysiąclecia Diecezji Łomżyńskiej przyznała stypendia dla kolejnych 83 młodych osób. Łączna ich kwota to 87.800 zł. Stypendia zostały ufundowane w całości z ofiar złożonych do puszek w trakcie Dnia Papieskiego, który był obchodzony 11 października 2009 r.
Przekazanie stypendiów, połączone z Dniem Skupienia dla stypendystów, odbędzie się 26-27 lutego 2010 r. w Łomży, w budynku Katolickiej Bursy Szkolnej dla Młodzieży Męskiej (stara część budynku WSD).

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę