Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Dwie dziewczynki potrącone na przejściu

- Cały dzień był spokojny, lecz niestety na Alei Piłsudskiego w Łomży doszło do potrącenia dwóch dziewczynek – informuje nadkomisarz Stanisław Charubin, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji. - Na wysokości sklepu Alkohole Świata jeden z samochodów nie zatrzymał się przed przejściem...

Samochody były dwa. Przed przejściem dla pieszych kierowca jednego z aut zatrzymał się zgodnie z przepisami ruchu, jednak jadący sąsiednim pasem drugi – według wstępnych ustaleń policji – tego nie uczynił. Skutkiem wypadku było potrącenie dwóch dziewczynek: ośmio- i dziewięcioletniej. Obie trafiły do szpitala wojewódzkiego. Ich stan nie jest jeszcze znany.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę