Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 21 maja 2022 napisz DONOS@

Radni ze Śniadowa chcą przedterminowych wyborów wójta

Podczas wczorajszej sesji Rady Gminy Śniadowo radni wypowiedzieli się za przeprowadzeniem przedterminowych wyborów wójta gminy. Uchwałę poparło sześciu radnych, przy czterech głosach „przeciw” i czterech „wstrzymujących się”. Przypomnijmy od 25 stycznia Śniadowo jest bez wójta, po tym gdy Naczelny Sąd Administracyjny utrzymał w mocy zarządzenie Wojewody Podlaskiego sprawie wygaśnięcia mandatu wójta Andrzeja Zaremby.

Po wczorajszej decyzji radnych gminy pewnym jest już, że wybory wójta w Śniadowie odbędą się wiosną. Dokładny termin wyznaczy premier rządu.  Nowo wybrany wójt będzie rządził tylko przez kilka miesięcy bo do 12 listopada 2010 roku, gdy formalnie dobiega końca kadencja samorządu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę