Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Radni ze Śniadowa chcą przedterminowych wyborów wójta

Podczas wczorajszej sesji Rady Gminy Śniadowo radni wypowiedzieli się za przeprowadzeniem przedterminowych wyborów wójta gminy. Uchwałę poparło sześciu radnych, przy czterech głosach „przeciw” i czterech „wstrzymujących się”. Przypomnijmy od 25 stycznia Śniadowo jest bez wójta, po tym gdy Naczelny Sąd Administracyjny utrzymał w mocy zarządzenie Wojewody Podlaskiego sprawie wygaśnięcia mandatu wójta Andrzeja Zaremby.

Po wczorajszej decyzji radnych gminy pewnym jest już, że wybory wójta w Śniadowie odbędą się wiosną. Dokładny termin wyznaczy premier rządu.  Nowo wybrany wójt będzie rządził tylko przez kilka miesięcy bo do 12 listopada 2010 roku, gdy formalnie dobiega końca kadencja samorządu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę